Z wielu przyczyn, wiele osób decyduje się na znalezienie sponsora. W tym wypadku wcale nie chodzi o kwestie sportowe. Sponsoring stał się dla niektórych sposobem na życie, a jego forma może przybierać najróżniejszy kształt. Co więcej, nie tylko kobiety decydują się na stały układ sponsoringowy, lecz także mężczyźni. Płeć nie ma w tym wypadku znaczenia. Liczy się jedynie fakt, że obie strony czerpią z takiego układu satysfakcjonujące korzyści. Umowa sponsoringowa oraz warunki w niej zawarte zależą tylko i wyłącznie od osób, które takową umowę zawierają.

Taki układ z czasem budzi coraz mniej kontrowersji, a liczba zwolenników takiego stałego układu wciąż rośnie. Suma summarum nie nic złego w poszukiwaniu osoby do spędzania wspólnych, przyjemnych chwil. Oczywiście, że powinno się to odbywać bez benefitów materialnych, lecz niestety coraz mniej ludzi ma czas na budowanie związku, dlatego decydują się na tego typu rozwiązania. W takim wypadku żadna ze stron nie jest pokrzywdzona, a wręcz przeciwnie.

Każda osoba wynosi zadowalające korzyści.

Na czym polega sponsoring

Sponsoring jest formą stałej relacji lub spotkań sponsorowanych. Zazwyczaj polega na nawiązaniu współpracy na dłuższy okres lub więcej niż jedno spotkanie. Umowa sponsoringowa może zawierać wyszczególniony wachlarz usług, które sponsorowany zobowiązuje się dostarczyć sponsorującemu. Jeżeli punkty w umowie bardziej przypominają normalny związek niż wykonywanie swojej pracy, wtedy mówi się o utrzymance, która relacji sponsorowanej lub utrzymanku zamiast sponsorowanym. Wszystkie dane powinny być dobrze opracowane.

Może on dotyczyć pojedynczych usług, takich jak: towarzyszenie podczas spotkań biznesowych i kolacji, konkretne usługi erotyczne, opiekuńcze SMS-y lub zwykła troska o sponsorującego. Wszystko zależy od tego, czego oczekuje Zlecający. Zleceniobiorca nie musi się zgadzać na wszystkie warunki. Umowa powinna być skonstruowana w taki sposób, aby zadowalała obie strony - zarówno każdego mężczyznę i kobietę.

Czym się różni sponsoring od ogłoszenia towarzyskiego?

Z punktu widzenia świadczonych usług, sponsoring oraz ogłoszenia towarzyskie mogą być podobne. Anonse erotyczne odnoszą się głównie do spotkań o podłożu seksualnym, podczas gdy randki sponsorowane może opierać się na usługach nie tylko erotycznych lub nie mieć z nimi absolutnie nic wspólnego. Spotkania sponsoringowe opierają się bardziej na wyłączności lub niewielkiej ilości klientów.

Z reguły relacje sponsoringowe są bardziej intymne i wnikliwiej poznają drugą osobę. Jest to najczęściej spowodowane faktem, że Utrzymanek lub Utrzymanka spędza dużo więcej czasu ze Sponsorującym niż ma to miejsce w przypadku anonsów erotycznych, gdzie realizacja usługi trwa średnio około godziny. Czas jest jednym z głównych czynników decydujących, który wpływa na emocjonalność związku. Praca pracą, ale każdy z nas jest człowiek posiadającym uczucia, więc nie jest niczym dziwnym fakt, że w jakiś sposób przywiązujemy się do osoby, z która spędzamy bardzo dużą część dnia. Dlatego wiele kobiet szuka sponsora.

Szukam sponsoringu, sponsorowania - dla kogo są takie ogłoszenia

Spotkania sponsoringowe, a szczere uczucia

Osoba, która pragnie, by zainteresował się nią sponsor, często zaznacza, że nie chce angażować się w taką relację uczuciowo (nie każdemu jest to dane), nawet jeśli kobieta jest bardzo atrakcyjna lub mężczyzna niesamowicie przystojny. Szczegóły ogłoszeń nie zawierają takiej adnotacji, ponieważ dla kogoś, kto podchodzi do sponsoringu profesjonalnie, jest to sprawa oczywista. Podchodzi się tu swobodnie do miłośni - bez mierzenia w najwyższe wartości.

Niezależnie od wieku, jeżeli interesują Cię mężczyźni - sponsorzy, to pamiętaj, że to nie jest sposób na znalezienie miłości. Być może myślisz, że przechytrzysz system i znajdziesz bogatego partnera, żyjąc resztę swojego życia długo i szczęśliwie. Jest to scenariusz typowy dla filmów i reklam. Niestety to nie działa w ten sposób i wiele Sponsorowanych zawiodło w ten sposób własne oczekiwania. Oczywiście nie znaczy to, że takie przypadki się nie zdarzały, ale wychodząc z takiego założenia, możesz szybko zderzyć się z rzeczywistością. Musisz wiedzieć, że Sponsorujący szuka spełnienia konkretnych usług oraz oczekiwań. W przeciwnym razie sam zadbałby o swoją strefę uczuciową. Nie znaczy to, że masz być zimną i oschłą osobą, ale powinno się mieć na uwadze fakt, że jest to przede wszystkim biznes, za który dostajesz wynagrodzenie. Bogaty mężczyzna doskonale wie czego chce i to gwarantuje mu właśnie sponsoring. Strony takie jak sponsoring portal są idealnym dla niego rozwiązaniem.

Absolutnie nie. Temat sponsoringu budzi coraz mniej kontrowersji i coraz większa ilość ludzi szuka propozycji znajomości sponsorskich. Im więcej osób zacznie o tym mówić, tym mniej wstydu oraz przerażenia będzie on budził. Zwykły człowiek nie zdaje sobie sprawy, ile razy spotyka się ze sponsoringiem, nie będąc nawet tego świadomym. Kobieta, która chce być Utrzymanką dodając swoje pierwsze ogłoszenie typu "szukam sponsora", "sponsora szukam", często odczuwa pewien dyskomfort - zupełnie niepotrzebnie. Znalezienie bogatego sponsora i rozpoczęcie znajomości opartych na wzajemnych korzyściach, na pewno pozytywnie odmieni Twoje życie. Sponsorujący mężczyzna nie powinien moralnie oceniać wyborów Utrzymanki, sam będąc częścią układu sponsoringowego.

Sponsorujący również nie powinien być nieśmiały w swoich kontaktach sponsoringowy, ponieważ wracając do myśli przewodniej - to jest biznes i nikt nie jest w tym wypadku pokrzywdzony. Nikt nie musi bać się usunięcia ze znajomych, wyjaśniania, sprostowania - możesz pisać nawet bardzo wyuzdane treści. Zleceniodawca zleca usługi, a Zleceniobiorca zgadza się je wykonać na określonych warunkach lub w określonej stawce.

Być może nie da się kupić miłości, ale niektórym zależy na przyjemnościach i korzystaniu z przyjemności, zamiast na uczuciowym zobowiązaniu wobec drugiej osoby, dlatego właśnie powstała relacja sponsorowana, a wiele pięknych kobiet liczy, że odnajdzie je ich wymarzony sponsor.

Jak znaleźć Utrzymankę?

parallax background
 

Czy to wstyd szukać Sponsorowanej?

 

 

Absolutnie nie. Temat sponsoringu budzi coraz mniej kontrowersji i coraz większa ilość ludzi szuka propozycji znajomości sponsorskich. Im więcej osób zacznie o tym mówić, tym mniej wstydu oraz przerażenia będzie on budził. Zwykły człowiek nie zdaje sobie sprawy, ile razy spotyka się ze sponsoringiem, nie będąc nawet tego świadomym. Kobieta, która chce być Utrzymanką dodając swoje pierwsze ogłoszenie typu "szukam sponsora", często odczuwa pewien dyskomfort - zupełnie niepotrzebnie. Znalezienie odpowiedniego sponsora i rozpoczęcie znajomości opartych na wzajemnych korzyściach, na pewno pozytywnie odmieni Twoje życie. Sponsorujący mężczyzna nie powinien moralnie oceniać wyborów Utrzymanki, sam będąc częścią układu sponsoringowego.

Sponsorujący również nie powinien być nieśmiały w swoich kontaktach sponsoringowy, ponieważ wracając do myśli przewodniej - to jest biznes i nikt nie jest w tym wypadku pokrzywdzony. Nikt nie musi bać się usunięcia ze znajomych, wyjaśniania, sprostowania - możesz pisać nawet bardzo wyuzdane treści. Zleceniodawca zleca usługi, a Zleceniobiorca zgadza się je wykonać na określonych warunkach lub w określonej stawce. Sponsoring portal to gwarantowane ciekawe przeżycia w relacji opartej na wzajemnych korzyściach, bez jakichkolwiek zobowiązań!

Być może nie da się kupić miłości, ale niektórym zależy na przyjemnościach i korzystaniu z przyjemności, zamiast na uczuciowym zobowiązaniu wobec drugiej osoby, dlatego właśnie powstała relacja sponsorowana, a wiele pięknych kobiet liczy, że odnajdzie je ich wymarzony sponsor. Coraz większa liczba osób ceni sobie portal sponsoringowy, jako miejsce dla osób szukających, chcących znaleźć sponsora!

Dla kobiet

Jeśli jesteś atrakcyjną kobietą i interesuje Cię świat Sugar Baby i Sugar Daddy omijaj podejrzane reklamy i sprawdź nasz portal Goldbikiniclub.com. Co prawda szukanie sponsora, bogatego mężczyzny może być trudnym zadaniem, wiązać się z pewnym ryzykiem, jednak nie gdy pomaga Ci nasz sponsoring portal! Wszystkie konta tworzone w naszym serwisie są weryfikowane przez administratorów, dlatego masz pewność, że jeśli znajdziesz mężczyznę swojego życia w internecie, nie będzie to scam, jak to może wyglądać przy wielu ogłoszeniach typu "szukam sponsora". Twoje dane są u nas bezpieczne. Po stworzeniu konta, dodaj swoje zdjęcia, żeby przyciągnąć jak największą ilość facetów, którzy mogą Cię zasponsorować. Skontaktujcie się poprzez chat dostępny w naszym portalu. Jeśli mężczyzna Ci odpowiada, umówcie się na spotkanie. Pamiętaj, że w umowie sponsoringowej to także Ty wyznaczasz granicę. Jeśli nie chcesz uprawiać seksu ze Sponsorującym, wcale nie musisz się na to zgadzać.

Dla mężczyzn

Szukasz kobiety, z którą możesz pójść na spotkanie biznesowe? Nie jest Ci dane trwać w stałym związku i nie spieszno Ci do posiadania potomstwa? Portale sponsoringowe są rozwiązanie Twoich problemów! Sprawdź co znajdziesz w internecie, odwiedzając Goldbikniclub.com, na którym wiele kobiet szuka bogatego faceta do różnych celów. Może być to zwykły seks lub przygoda na całe życie, która przerodzi się w długoterminową relację. Bogaci mężczyźni uwielbiają takie spędzanie czasu - szczególnie w towarzystwie pięknej kobiety. Jeśli ktoś szuka sponsora, potrzebna jest ostoja, która pozwoli na większą swobodę niż dotychczas. Wszystkie konta mężczyzn są weryfikowane, dlatego jeśli chcesz oszukać w swoim koncie - nie myśl że będzie tak łatwo. Z łatwością za to znajdziesz drugą połówkę! Zapraszamy do założenia darmowego profilu. Postaw na sprawdzony sponsoring portal i sprawy, by piękne kobiety odmieniły obraz Twojej nudnej codzienności. Jesteś tak blisko do spełnienia swoich marzeń!