Szukam sponsora

Z wielu przyczyn, wiele osób decyduje się na znalezienie sponsora. W tym wypadku wcale nie chodzi o sponsora sportowego. Sponsoring stał się dla niektórych sposobem na życie, a jego forma może przybierać najróżniejszy kształt. Co więcej, nie tylko kobiety decydują się na stały układ sponsoringowy, lecz także mężczyźni. Płeć nie ma w tym wypadku znaczenia. Liczy się jedynie fakt, że obie strony czerpią z takiego układu satysfakcjonujące korzyści. Umowa sponsoringowa oraz warunki w niej zawarte zależą tylko i wyłącznie od osób, które takową umowę zawierają.

Sponsoring z czasem budzi coraz mniej kontrowersji, a liczba zwolenników takiego stałego układu wciąż rośnie. Suma summarum nie nic złego w poszukiwaniu osoby do wspólnego spędzenia czasu. Oczywiście, że powinno się to odbywać bez korzyści materialnych, lecz niestety coraz mniej ludzi ma czas na budowanie relacji, dlatego decydują się na tego typu rozwiązania. W takim wypadku żadna ze stron nie jest pokrzywdzona, a wręcz przeciwnie.

Każda osoba wynosi z takiej relacji zadowalające korzyści.

Na czym polega sponsoring

Sponsoring jest formą stałej relacji lub spotkań sponsorowanych. Zazwyczaj polega na nawiązaniu współpracy na dłuższy okres lub więcej niż jedno spotkanie. Umowa sponsoringowa może zawierać wyszczególniony wachlarz usług, które sponsorowany zobowiązuje się dostarczyć sponsorującemu. Jeżeli punkty w umowie bardziej przypominają wspólne życie niż wykonywanie swojej pracy, wtedy mówi się o utrzymance, która szuka sponsora lub utrzymanku zamiast sponsorowanym.

Sponsoring może dotyczyć pojedynczych usług, takich jak: towarzyszenie podczas spotkań biznesowych i kolacji, konkretne usługi erotyczne, opiekuńcze SMS-y lub zwykła troska o sponsorującego. Wszystko zależy od tego, czego oczekuje Zlecający. Zleceniobiorca nie musi się zgadzać na wszystkie warunki. Umowa powinna być skonstruowana w taki sposób, aby zadowalała obie strony.

Czym się różni sponsoring od ogłoszenia towarzyskiego?

Z punktu widzenia świadczonych usług, sponsoring oraz ogłoszenia towarzyskie mogą być podobne. Anonse erotyczne odnoszą się głównie do spotkań o podłożu seksualnym, podczas gdy sponsoring może opierać się na usługach nie tylko erotycznych lub nie mieć z nimi absolutnie nic wspólnego. Spotkania sponsoringowe opierają się bardziej na wyłączności lub niewielkiej ilości klientów.

Z reguły relacje sponsoringowe są bardziej intymne i wnikliwiej poznają drugą osobę. Jest to najczęściej spowodowane faktem, że Utrzymanek lub Utrzymanka spędza dużo więcej czasu ze Sponsorującym niż ma to miejsce w przypadku anonsów erotycznych, gdzie realizacja usługi trwa średnio około godziny. Czas jest jednym z głównych czynników decydujących, który wpływa na emocjonalność relacji. Praca pracą, ale każdy z nas jest człowiek posiadającym uczucia, więc nie jest niczym dziwnym fakt, że w jakiś sposób przywiązujemy się do osoby, z która spędzamy bardzo dużą część dnia. Dlatego wiele kobiet szuka sponsora.

Spotkania sponsoringowe, a szczere uczucia

Osoba, która szuka sponsora, często zaznacza, że nie chce angażować się w taką relację uczuciowo, nawet jeśli kobieta jest bardzo atrakcyjna lub mężczyzna niesamowicie przystojny. Ogłoszenia raczej nie zawierają takiej adnotacji, ponieważ dla kogoś, kto podchodzi do sponsoringu profesjonalnie, jest to sprawa oczywista.

Niezależnie od wieku, jeśli szukasz sponsora, to pamiętaj, że to nie jest sposób na znalezienie miłości życia. Być może myślisz, że przechytrzysz system i znajdziesz bogatego partnera, żyjąc resztę swojego życia długo i szczęśliwie. Niestety to nie działa w ten sposób i wiele Sponsorowanych zawiodło w ten sposób własne oczekiwania. Oczywiście nie znaczy to, że takie przypadki się nie zdarzały, ale wychodząc z takiego założenia, możesz szybko zderzyć się z rzeczywistością. Musisz wiedzieć, że Sponsorujący szuka spełnienia konkretnych usług oraz oczekiwań. W przeciwnym razie sam zadbałby o swoją strefę uczuciową. Nie znaczy to, że masz być zimną i oschłą osobą, ale powinno się mieć na uwadze fakt, że jest to przede wszystkim biznes, za który dostajesz wynagrodzenie.
Istnieją dwie najpopularniejsze drogi znalezienie sponsora - Internet oraz przebywanie w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie.
Analizując sylwetkę Utrzymanki, jest to osoba, która zarabia raczej przeciętnie i zapewne bywa w standardowych miejscach. Z pewnością znasz swoje miasto i zapewne znasz kluby, gdzie atrakcyjna kobieta poluje na zadbanych mężczyzn, którzy mogą jej zapewnić środki do życia w ramach umowy sponsoringowej. Jeżeli nie należysz do śmiałych osób, to na szczęście istnieje także drugie rozwiązanie.

Kolejnym sposobem na znalezienie Utrzymanki jest poszukanie jej w Internecie. Jednym z portali godnych polecenia jest Gold Bikini Club. Wszystkie zamieszczone ogłoszenia są rzetelne i profesjonalne. Atrakcyjna oraz bogata oferta zadowoli zarówno Sponsorujących, jak i Sponsorowanych niezależnie od wieku. Zadbane kobiety chętnie dodają tam swoje ogłoszenia, a Sponsorujący są usatysfakcjonowani z wyboru właśnie tego portalu. Przeszukiwanie Internetu daje dużo szersze pole widzenia, ponieważ od razu można porozmawiać o umowie bez zbędnego tracenia czasu na lepsze poznanie się, tak jak by to miało miejsce w przypadku poznania Utrzymanki w realu.

Jak znaleźć Utrzymankę?

parallax background
 

Czy to wstyd szukać Sponsorowanej?

 

 
Absolutnie nie. Temat sponsoringu budzi coraz mniej kontrowersji i coraz większa ilość ludzi szuka sponsora. Im więcej osób zacznie o tym mówić, tym mniej wstydu oraz przerażenia będzie on budził. Zwykły człowiek nie zdaje sobie sprawy, ile razy w ciągu swojego życia spotyka się ze sponsoringiem, nie będąc nawet tego świadomym. Kobieta, która chce być Utrzymanką (szuka sponsora), dodając swoje pierwsze ogłoszenie, często odczuwa pewien dyskomfort - zupełnie niepotrzebnie. Sponsorujący mężczyzna nie powinien moralnie oceniać wyborów Utrzymanki, sam będąc częścią układu sponsoringowego.

Sponsorujący również nie powinien być nieśmiały w swoich kontaktach sponsoringowy, ponieważ wracając do myśli przewodniej sponsoringu - to jest biznes i nikt nie jest w tym wypadku pokrzywdzony. Zleceniodawca zleca usługi, a Zleceniobiorca zgadza się je wykonać na określonych warunkach lub w określonej stawce.

Być może nie da się kupić miłości, ale niektórym zależy na przyjemnościach i korzystaniu z życia zamiast na uczuciowym zobowiązaniu wobec drugiej osoby, dlatego właśnie powstał sponsoring, a wiele pięknych kobiet szuka sponsora.

Dla kobiet

Jeśli szukasz sponsora, sprawdź nasz portal Goldbikiniclub.com. Wszystkie konta tworzone w naszym serwisie są weryfikowane przez administratorów, dlatego masz pewność, że jeśli znajdziesz mężczyznę swojego życia, nie będzie to scam. Po stworzeniu konta, dodaj swoje zdjęcia, żeby przyciągnąć jak największą ilość facetów, którzy mogą Cię zasponsorować. Skontaktujcie się poprzez chat dostępny w naszym portalu. Jeśli mężczyzna Ci odpowiada, umówcie się na spotkanie. Pamiętaj, że w umowie sponsoringowej to także Ty wyznaczasz granicę. Jeśli nie chcesz uprawiać seksu ze Sponsorującym, wcale nie musisz się na to zgadzać.

Dla mężczyzn

Szukasz kobiety, z którą możesz pójść na spotkanie biznesowe? Sprawdź Goldbikniclub.com, na którym wiele kobiet szuka bogatego faceta do różnych celów. Może być to zwykły seks lub przygoda życia, która przerodzi się w długoterminową relację. Jeśli ktoś szuka sponsora, potrzebna jest ostoja, która pozwoli na większą swobodę niż dotychczas. Wszystkie konta mężczyzn są weryfikowane, dlatego jeśli chcesz oszukać w swoim koncie - nie myśl że będzie tak łatwo. Z łatwością za to znajdziesz drugą połówkę!

Ostatnia aktualizacja