Sponsoring za pieniądze

Na Goldbikiniclub znajdziesz najbardziej atrakcyjne i seksowne kobiety, które czekają właśnie na Ciebie!

Chciałbyś coś zmienić w swoim życiu? Zacząć korzystać z niego na tyle, na ile to możliwe? Poznaj świat, który dostarczy Ci seksualnego spełnienia i zagwarantuje tyle przyjemności, że całkowicie zapomnisz o codziennej rutynie czy stresującej pracy. Stały związek nie jest dla Ciebie? Marzy Ci się relacja bez zobowiązań? Chciałbyś raz na jakiś czas spotkać się z seksowną i atrakcyjną kobietą, która gotowa będzie zrobić wszystko, czego tylko zapragniesz? Szkoda czasu na czekanie - zacznij spełniać swoje erotyczne fantazje już dziś! Zapnij pasy i przygotuj się na najbardziej ekscytującą przygodę Twojego życia! Nie ważne, jakie masz wymagania względem partnerki – u nas znajdziesz to, czego szuka każdy prawdziwy mężczyzna. Nie marnuj więcej swojego cennego czasu i poznaj wszystkie uroki sponsoringu i relacji sponsorowanej.

Sponsoring portal
Postaw na związek bez zobowiązań i daj ponieść się swoim fantazjom

Sponsoring już dawno przestał być tematem tabu. Mimo że ta forma rozrywki nadal budzi spore kontrowersje, to coraz więcej osób chętnie urozmaica sobie w ten sposób życie. Coraz więcej też można znaleźć ogłoszeń typu "szukam sponsora". Przecież wszystko jest dla ludzi, a każdy zasługuje w życiu na przyjemności. Nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego, jak wiele pań zamieszcza ogłoszenia erotyczne i jest gotowych spełnić wszystkie Twoje fantazje. Te najlepsze znajdziesz właśnie u nas!

Nasz sponsoring portal to miejsce, w którym spotkasz panie, które tak samo jak Ty, chcą korzystać z życia, ile tylko się da. Doskonale też zdają sobie sprawę z tego, na czym polega relacja sponsorowana i że Wasz układ to związek bez żadnych zobowiązań. Nie musisz więc martwić się, że Twoja Utrzymanka nagle zacznie mówić Ci o uczuciach, robić sceny zazdrości czy domagać się pierścionka zaręczynowego. Taka kobieta jest otwarta na nowe znajomości oraz uwielbia wyzwania i doznania, szczególnie te erotyczne, dlatego też nigdy nie usłyszysz od niej „dzisiaj nic z tego, boli mnie głowa”. Co więcej, z przyjemnością i uśmiechem na twarzy zrobi to, czego tylko zapragniesz. Oczywiście najpierw będziesz musiał ją odpowiednio do tego zachęcić.


Jak znaleźć sponsora? Rejestracja na Goldbikiniclub.com jest bardzo szybka i prosta.

Co obejmuje sponsoring

Relacja sponsoringowa to układ pozbawiony wad. Jest to doskonałe rozwiązanie zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet, którzy bardzo dobrze wiedzą, co w życiu sprawia im najwięcej przyjemności. Taki układ bez zobowiązań pozwoli zapomnieć Ci o codziennych stresach i przyprawi Cię o seksualny zawrót głowy. To, co będzie obejmować Wasza relacja, zależy tylko i wyłącznie od Was, ponieważ zakres usług i wszystkie warunki ustalacie między sobą. Dzięki temu od samego początku wszystko jest między Wami jasne.

Co zatem może obejmować sponsoring? Odpowiedź jest prosta – wszystko, co tylko sobie wymarzysz. Wystarczy tylko wybrać taką sponsorowaną, która będzie w stanie spełnić wszystkie Twoje oczekiwania. Sponsorowana kobieta może być Twoją bratnią duszą, osobą towarzyszącą podczas kolacji, kochanką marzeń, a nawet partnerką, jeśli tylko oboje będziecie tego chcieli. Tutaj tak naprawdę każdy etap znajomości zależny jest tylko i wyłącznie od Was. Jeśli często uczestniczysz w ważnych spotkaniach biznesowych, może być u Twojego boku i rozweselać towarzystwo. Bardzo chętnie będzie także towarzyszyć Ci w wyjazdach służbowych czy podczas zasłużonych wakacji. Usługi w ramach relacji sponsorowanej są bardzo różnorodne - poznaj już dziś możliwości, jakie daje Ci sponsoring.

Jak widzisz, sponsoring to nie tylko seks za pieniądze. Jeśli jednak los daje Ci taką możliwość, to czemu jej nie wykorzystać?

Dziewczyny, które zamieszczają anonse typu „szukam sponsora”, "szukam bogatego sponsora do relacji sponsoringowej" czy "pani szuka sponsora" zazwyczaj już na wstępie określają usługi, które są w stanie wykonać na rzecz swojego Sponsora. Jednak jeśli, któreś ogłoszenie szczególnie zwróciło Twoją uwagę, a brakuje w nim rzeczy, które bardzo chciałbyś wypróbować, to nie rezygnuj tak szybko. Skontaktuj się z daną dziewczyną i przedstaw jej swoją propozycję nie do odrzucenia. Pamiętaj, kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana.

parallax background

Sponsoring portal
Gdzie znajdziesz idealną sponsorowaną?

Znalezienie idealnej sponsorowanej jest prostsze, niż myślisz – wystarczy znaleźć odpowiedni i bezpieczny portal sponsoringowy. Ty masz to szczęście, że już go znalazłeś. Jedyne co teraz musisz zrobić, to przeglądać ogłoszenia, które każdego dnia pojawiają się na naszym serwisie internetowym i znaleźć kobietę, z którą będziesz realizował swoje najskrytsze fantazje. Chcesz znaleźć partnerkę, która będzie urzeczywistnieniem Twoich fantazji? Dzięki nam w końcu to możliwe!

Zaloguj się na portalu Goldbikiniclub.com i rozpocznij z nami swoją przygodę!


Zobacz najlepsze ogłoszenia pt. "szukam sponsora"!

Jak zostać idealnym sponsorem

Chcesz, aby gorące kobiety zawsze chętnie ustawiały się do Ciebie w kolejce? Musisz odpowiednio je do tego zachęcić - czasami pieniądze to nie wszystko. Dziewczyny, które korzystają z uroków sponsoringu, również mają swoje wymagania i mogą decydować z kim się spotykać, a z kim nie. Co powinieneś zrobić, aby kobiety zawsze chętnie chciały wejść z Tobą w układ sponsorowany? Przede wszystkim musisz pamiętać, że panie uwielbiają zadbanych i pewnych siebie mężczyzn - to działa na kobiety niczym magnes. Jednak pewności siebie nie możesz mylić z arogancją, ponieważ to bardzo często zniechęca dziewczyny. Nigdy nie zapominaj o dobrych manierach i kulturze osobistej - to nigdy nie wychodzi z mody. Wcale nie musisz mieć atletycznej budowy, aby dziewczyny zwróciły na Ciebie uwagę, wystarczy, że będziesz odpowiednio dbać o swój wygląd. Regularne wizyty u fryzjera, równo ostrzyżona broda, czyste paznokcie, czyste ubranie to absolutnie minimum.

Seks za pieniądze - sponsoring a prostytucja

Należy powiedzieć sobie jasno - sponsoring znacząco różni się od prostytucji. W świecie sponsoringu mężczyźni traktują swoje Utrzymanki jak księżniczki i rozpieszczają je na każdym kroku. Tutaj nikt nie będzie Cię traktować przedmiotowo i nikt nie będzie Cię poniżał, ani do niczego zmuszał. W ramach relacji sponsoringowej robisz tylko to, na co masz ochotę i otrzymujesz za to wynagrodzenie, najczęściej pieniądze. Mężczyźni (sponsorzy) w ramach sponsoringu mogą też zafundować Ci drogie prezenty albo nawet egzotyczne wakacje.

Ostatnia aktualizacja