Szukam sponsora Lublin

Chcesz znaleźć w Lublinie? Idealnie trafiłaś. Lublin i okolice jest objęta obszarem działalności tego portalu

Sprawdź i przekonaj się, jakie są możliwości w Lublinie!
Aktualnie, często słyszymy słowo "sponsoring", ale w zależności od sytuacji, w której się znajdujemy i kontekstu będzie ono mieć dużo znaczeń. Mówi się o różnych sposobach sponsorowania. Samo słowo "sponsoring" to świadczenie różnej formy usług sponsora na korzyść sponsorowanego. W bardzo wielu sferach życia pojawia się wachlarz form sponsoringu oraz osoby, które takowej formy wsparcia potrzebują lub ich szerokość portfela pozwala oferować pozostałym.

Czym jest sponsoring

Sponsoring to tak naprawdę zwyczajna umowa partnerska określającą świadczenia sponsora dla sponsorowanego i w drugą stronę. Można wywnioskować, że wymienione są dwa podmioty umowy. Sponsor to osoba prywatna lub firma, która jest zainteresowana promowaniem swoich usług lub produktów i świadomą kosztów z tego wynikających. Z drugiej strony, sponsorowanym jest osoba , która korzysta z tych świadczeń w zamian za spełnienie warunków tejże umowy lub działań na rzecz sponsorującego. Historycznie, sponsoring wywodzi się z mecenatu, który polegał na dobrowolnej pomocy, nie opierającej się na korzyściach finansowych osoby finansującej. Początki tego rodzaju praktyk były już odnotowane w latach XX. Pozostali ludzie uznają definicję sponsoringu, która mówi, że jest to finansowe, rzeczowe lub usługowe wspieranie na korzyść podmiotu, który w zamian daje sponsorującemu (osobie lub firmie) korzyści rynkowe.
szuka sponsora Lublin

Znajdź sponsora/kobietę

Sponsoring portal

Szukam sponsora w XXI wieku

W dobie rozwijającej się sieci oraz jej potencjału na popularności zyskały każdego typu ogłoszenia towarzyskie i erotyczne. Pojawiły się na tę okoliczność specjalne portale, które zrzeszają zarówno sponsorów i osoby szukające sponsorów. Zawsze piękne panie szukają sponsora, żeby nadać barwy swojemu życiu prywatnemu lub po prostu, żeby móc cieszyć się z dodatkowych wpływów finansowych. Przeglądając aktualne oferty np. w Lublinie wśród zainteresowanych osób, w dalszym ciągu możemy zauważyć, że przeważającą częścią są kobiety, które najczęściej poszukują sponsora płci przeciwnej. Nie jest to jednak sztywna . Co najważniejsze, zdanie typu "szukam sponsora" przestało już budzić jakiekolwiek negatywne emocje lub zdziwienie wśród pozostałych. Na szczęście, tematy “zakazane” powoli przestają nimi być. Najlepszym przykładem portalu tego typu jest Gold Bikini Club, gdzie każdy szukający lub oczekujący znajdzie coś idealnego dla siebie.
szuka sponsora Lublin

Rodzaje sponsoringu

Ze względu na charakter przedsięwzięcia wyróżniamy kilka powszechnie znanych rodzajów wspierania takowych przedsięwzięć:
  • Na długi okres lub jednorazowo (w zależności od czasu trwania zobowiązań między stronami),
  • Usługowy, rzeczowy i finansowy (rodzaj świadczenia),
  • Aktywny lub pasywny (patrząc na fakt, czy dana firma jest aktywna lub bardziej bierna),
  • Międzynarodowy, zagraniczny i krajowy (zależy od skali geograficznej całego przedsięwzięcia),
  • Projektowy, osobowy i instytucjonalny (zależy od podmiotu),
  • Wydarzeń (eventów) i mediów.

Oferty i umowy sponsoringowe

Sponsoring a zakochanie

Rodzaj zawartej umowy, a także jej zawartość zależy tylko i wyłącznie od stron, które ją zawierają. Należy pamiętać, że zarówno oferty, jak i umowy powinny zawierać ścisłe i klarowne informacje w zakresie oferowanych usług, a także płatności za konkretne punkty określone w umowie. Obie strony powinny czuć się bezpiecznie i komfortowo, zawierając swoją umowę sponsoringową. Pamiętaj, że w umowie sponsoringowej wcale nie musi zawierać się sex. Sponsorującemu może zależeć na wspólnym spędzeniu czasu lub na towarzystwie podczas ważnych spotkań. Wszystko zależy od Twoich preferencji i zakresu usług, jakich chcesz się podjąć do zrealizowania bądź zaoferowania. Pomimo że, jest to faktycznie umowa pomiędzy stronami, to raczej powinna się kojarzyć z czymś pozytywnym dla obu stron, dlatego, jeśli czujesz, że coś jest nie tak, to zwyczjanie nie wchodź w taką relację. Pamiętaj! (słowna lub pisemna) powinna być skonstruowana w taki sposób, by była przejrzysta i przedstawiała zobowiązania sponsorowanego, jak i szczegółowy cennik sponsorującego.
Mimo faktu, że umowa sponsoringowa może okazać się najbardziej intymną umową, jaką kiedykolwiek miałeś/aś, to musisz pamiętać, że jest to w dalszym ciągu porozumienie mające na celu przyniesienie korzyści obu stronom. W tym wypadku nie jest ważne czy jesteś sponsorującym, czy sponsorowanym, jeżeli z informacji, jakie przekazała druga strona, jasno wynika, że nie interesują ją relacje prywatne, to zapewne się to nie zmieni. Portale sponsoringowe nie są idealnym miejscem na szukanie drugiej połówki. U większości osób chodzi tylko i wyłącznie o korzyści finansowe lub te, zawarte w umowie lub ogłoszeniu. Jeżeli przystojny mężczyzna lub piękna kobieta zamieszcza ogłoszenie, że szuka sponsora, to nie dlatego, że czuje się samotny/a. Już same ogłoszenia typu: "szukam sponsora" lub gdzieś podpatrzone, takie jak: "młoda studentka szuka sponsora Lublin" powinny zapalić w głowie czerwoną lampkę, bo już na samym początku ogłoszeniodawca wyczerpująco wyjaśnia zakres swoich zainteresowań. Tak samo to działa w drugą stronę.
Jeżeli twoim oczom ukazała się propozycja sponsorującego, gdzie jasno i klarownie wyjaśnia, czego wymaga i za co płaci, to raczej na pewno taka osoba nie będzie zainteresowana znalezieniem miłości swojego życia. Co więcej, jeśli jesteś osobą wrażliwą, kochliwą, szybko przywiązującą, to należy się zastanowić czy sponsoring będzie dla Ciebie odpowiednim posunięciem. Może się to skończyć tak, że narobisz sobie więcej krzywdy niż pożytku. W sytuacji, kiedy byłbyś osobą zdecydowaną i potrafisz oddzielić taką relację od życia prywatnego, to jak najbardziej, sponsoring może się stać ważnym elementem w twoim życiu. Znacząca większość osób szuka sponsora lub jest sponsorem w celach rozrywkowych lub chęci zaspokojenia własnych potrzeb, dlatego należy założyć, że nie ma tam miejsca na uczucia czy miłość. Z drugiej strony, jest takie powiedzenie, że najciemniej jest zawsze pod latarnią i na sto procent zdarzały się przypadki znalezienia miłości w trakcie wypełniania warunków umowy sponsoringowej przez sponsora i sponsorowanego, lecz nie należy w momencie przesądzać, że tak będzie i w twoim przypadku...
Sponsoring zyskuje na popularności, z powodu tego, że ludzie robią się leniwi i coraz rzadziej chcą angażować się emocjonalnie w różnego typu związki. Z dnia na dzień staje się on normalnością i zyskuje poparcie pośród osób zorientowanych np. na wyniki w pracy, które nie szukają małżonka czy małżonki, a tym bardziej opcji założenia rodziny.
Chcesz znaleźć oferty sponsoringu w innych miastach? Sprawdź te: