parallax background

Znajdź kobietę marzeń...

Szukasz atrakcyjnej i zadbanej kobiety do relacji sponsoringowej, lecz niekoniecznie do stałego związku? Znalazłeś się w idealnym miejscu, które pomoże ci znaleźć swoje miejsce w tym całym internetowym chaosie. Czas sprawił, że Internet rośnie w liczbie dodawanych ogłoszeń typu: "chętnie poznam..." lub "szukam mężczyzny", "szukam kogoś - poznam mężczyznę".

Powstało bardzo wiele portali randkowych oraz takich z ogłoszeniami towarzyskimi. Jednak czy to zawsze musi chodzić o miłość lub jednorazowy numerek z nieznajomą? Jeśli z jakiekolwiek powodu odpowiedziałeś "nie", to jesteś w idealnym momencie, aby zapoznać się ze wspaniałym światem sponsoringu, jeśli jeszcze nie do końca wiesz, jak się za to zabrać.

Sponsoring kiedyś

Czy się to komuś podoba, czy nie, sponsoring jest jedną z najstarszych form zawierania umów. Już wiele lat temu kobiety były nagradzane za spędzanie czasu z mężczyzną lub towarzyszenie mu w różnego rodzaju imprezach albo spotkaniach biznesowych. Przed pojawieniem się Internetu istniały jedynie gazety, gdzie kobiety mogły się ogłaszać lub musiały wiedzieć, gdzie i kiedy przebywać, aby "załapać się" na sponsora. Sex telefon poszedł w niepamięć, a Internet ułatwił dosłownie każdą dziedzinę życia. Obecnie anonse kobiet już nikogo nie dziwią. Coraz więcej kobiet ogłasza się jako Sponsorujące, a nie Sponsorowane. W całej sponsoringowej ewolucji nie zmienił się tylko obraz mężczyzny, który od zawsze chciał mieć u boku atrakcyjną kobietę.


Powszechność Internetu jest zdecydowaną zaletą dzisiejszych czasów, lecz może także mieć swoje mniej pozytywne strony, które ciężko jest czasem pominąć i udawać, że ich nie ma. W przypadku mężczyzny, który szuka kobiety, może się zdarzyć sytuacja, w której trafi on na fałszywe lub nieaktualne ogłoszenia pań. Niestety powstało bardzo wiele portali, które nie weryfikują swoich użytkowników oraz rzadko aktualizują swoją bazę danych. Przez tego typu zachowania często pojawia się bałagan, w którym świeży użytkownik ma problem się odnaleźć. Z czasem jest nawet poirytowany faktem, że jego wybranka okazuje się mieć nieswoje zdjęcia lub jest w rzeczywistością mężczyzną, który założył konto, aby móc zaglądać na inne kobiety. Przebywając na portalach gorszego sortu, musisz się liczyć z tego typu konsekwencjami. Nigdy nie masz pewności, z kim nawiązujesz kontakt. Jeżeli sam zauważasz, że zarejestrować się w danym portalu sponsoringowym czy jakimkolwiek innym jest dość łatwo, to powinieneś sobie przemyśleć jakość osób, które możesz tam spotkać. Jedynym wyjątkiem jest zbyt duża ilość wolnego czasu, który możesz poświęcić na poznawanie tajemniczej nieznajomej lub co gorsza... nieznajomego!

Relacje sponsoringowe w dobie Internetu

parallax background
 

Z pomocą przychodzą portale, które dzięki swojej wypracowanej przez lata renomie, dzisiaj mogą się poszczycić jakościową bazą użytkowników. Nie tylko sami użytkownicy prezentują wymagany poziom, ale także ogłoszenia poddawane są weryfikacji w celu potwierdzenia ich prawdziwości. Jednym z takich portali jest Gold Bikini Club, gdzie rejestracja wcale nie jest tak prostym orzechem do zgryzienia.

Mężczyzna, który chce oglądać ogłoszenia kobiet, musi wykupić abonament. W ten sposób wykazuje swoje zainteresowanie sponsoringiem, a nie utwierdza administratora w przekonaniu, że jest zwykłym Kowalskim, który poszukuje nowych zdjęć dziewczyn do swojego erotycznego folderu. Płacąc tę określoną kwotę, nie musisz martwić się złą jakością ogłoszeń, oszustwami lub innymi niestosownymi zachowaniami.  Wiele napalonych kobiet szuka mężczyzny, samotnych panów, którzy spełnią ich zachcianki. Przebieraj w nowych ogłoszeniach i szukaj idealnej dla siebie partnerki, w różnym przedziale wiekowym. Rejestracja na takim sprawdzonym portalu jest obecnie najszybszą formą znalezienia Sponsorowanej, która w rzeczywistości będzie wyglądać tak jak na zdjęciach.

 

Na co może liczyć Sponsor?

Sponsor powinien przede wszystkim dokładnie czytać ogłoszenia. Kobiety często zaczynają swoje ogłoszenia od słów: "poznam pana, który..." lub "szukam mężczyzny, który...". Już od pierwszego zdania dziewczyna opisuje, czego konkretnie szuka. Nawet jeśli nie szuka związku i oferuje się jako Sponsorowana, to jako kobieta, posiada pewne kryteria i preferencje, na których jej zależy. Nie interesuje ją stały związek, nie chce partnera na całe życie - na dobre i na złe. Liczy się tylko tu i teraz! Pomimo iż jest to biznes, wcale to nie oznacza, że potencjalna Sponsorowana musi się zgodzić wejść w układ z każdym mężczyzną, który się z nią skontaktuje. Kobiety nie lubią przedmiotowego traktowania i zachowania na zasadzie: "ja za to płacę, to wymagam". Być może się rozczarujesz, ale na dłuższą metę to nie do końca działa w ten sposób.

Każda samotna kobieta szuka sympatycznego mężczyzny, który o siebie dba np. uprawiając sport, a przy tym nie jest zadufany w sobie. Zostało ustalone, że w grę nie wchodzą uczucia, ale to nie znaczy, że powinieneś do niej podchodzić jak do transakcji biznesowej. Oprócz aspektów finansowych może być też miło i przyjemnie, prawda? Sam chyba nie masz ochoty spędzać czasu z kimś, kto nie do końca ci odpowiada.

Sponsorowana jest oczywiście zobowiązana do dostarczenia Sponsorującemu usług, jakie zostały zawarte w waszej umowie. Nie masz w obowiązku kupowania takich prezentów jak odzież lub biżuteria, chyba że umowa stanowi inaczej i jesteś, jako Sponsorujący, do tego zobligowany. Mimo wszystko, spontaniczne gesty skierowane w stronę Sponsorowanej z pewnością ocieplą waszą relację. Sam musisz tak naprawdę wyczuć, w jakiej roli czujesz się najlepiej i jakie oczekiwania będzie miała Utrzymanka. Może się bowiem okazać, że to ona nie będzie chciała ocieplać relacji, a jedynym jej priorytetem będą korzyści materialne. Zastanów się, jakiego typu relacji Sponsoringowej szukasz, a później postaraj się znaleźć kobietę, która będzie podzielała twoje podejście oraz poglądy.

Nasz portal działa na terenie całej Polski, a w tym województwa: dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie. Jeśli posiadasz dom i ogród, będzie to Twój ogromny atut podczas spotkania z kobietą. Pozwól sobie na chwilę szaleństwa na naszym portalu. Wiele pięknych kobiet szuka i pozna mężczyzn takich jak Ty - bogatych i zadbanych. Nasz portal zapewnia pełną dyskrecję. Mamy dostępny moduł trybu incognito, dzięki czemu będziesz mógł przeglądać Goldbikiniclub nawet w pracy. Nikt nie zorientuje się, że przeglądasz ogłoszenia towarzyskie poszukując piękne Panie. daj się poznać w Internecie. Sprawdź ogłoszenia z kategorii "pani pozna pana", "poznam mężczyznę - czekam na Twoją wiadomość"!


Czy sponsoring jest bezpieczny?

Tak, nasz portal jest szyfrowany, a każdy użytkownik pozostaje w pełni anonimowy do momentu spotkania z wybranką. Jeśli szukasz kobiety do sponsoringu, umówisz się z nią dopiero w momencie, gdy skontaktujecie się po raz pierwszy dzięki naszemu portalowi.Ile kosztuje konto na portalu?

Założenie konta na Goldbikiniclub jest całkowicie bezpłatne. Dodatkowo płatne są jedynie abonementy dla mężczyzn, które pozwalają na kontaktowanie się z kobietami. W zależności od abonamentu, koszta się różnią. Wyróżnić można:
SILVER - 80 zł / msc
GOLD - 140 zł / msc
PLATINUM - 350 zł / msc
Wszystkie kobiety rejestrują się i korzystają z portalu w stu procentach bezpłatnie.Dlaczego Goldbikiniclub jest lepsze od pozostałych portali?

Na naszym portalu wszystkie konta są weryfikowane. Nie ma tutaj możliwości scamu, czy nieprawdziwych kont. Nie zezwalamy na przebywanie na naszym portalu nastolatków czy 18latków, którzy tylko chcą podglądać piękne kobiety zarejestrowane na naszym portalu. Usuwamy także konta dziewczyn, które nie powinny się tutaj znaleźć. Wszystkie konta są w pełni autentyczne.

Czy znajdę ogłoszenia z Wrocławia, Warszawy lub Rybnika?

Na Goldbikiniclub kobiety rejestrują się z praktycznie każdego miasta w Polsce. Nie ma tutaj ograniczeń. Pamiętaj też, że jeśli spodoba Ci się kobieta z drugiego końca Polski, zawsze możecie umówić się na pierwszy układ sponsorowany. Zapłacisz jej za transport, a ona przyjedzie do Ciebie w umówione miejsce. Zaproś ją do Twojego ulubionego miejsca!Mam rodzinę. Nie chcę żeby się dowiedzieli.

Jeśli nie chcesz, żeby Twoja rodzina ucierpiała na Twojej relacji sponsoringowej, nie musisz im o tym wspominać. Pamiętaj jednak, żeby zawsze wspomnieć o spotkaniu biznesowym, na którym idziesz na obiad lub kolację. Zaznacz swojej aktualnej partnerce, że na wyciągu bankowym może znajdować się także opłata za nocleg w hotelu.Nie jestem atrakcyjny.

Nie przejmuj się tym, kobiety interesują tylko pieniądze. Napisz do tej, która Ci się podoba, z pewnością się umówicie!